Fotoimpuls.pl – zmiany

Sklep internetowy laboratorium fotograficznego Kodak Express FOTOS Augustów zakończył działalność. Co zmieniamy?

Podjęliśmy decyzję o zakończeniu działania sklepu internetowego w dotychczasowym kształcie. Oczywiście nadal pracujemy stacjonarnie, sprzedajemy towary i wykonujemy usługi fotograficzne. Rynek się zmienia, przychodzą nowe pomysły i możliwości. Od dłuższego czasu nie rozwijaliśmy części handlowej naszej firmy, skupiliśmy się na usługach. Również tych internetowych.

W sklepie fotoimpuls.pl bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość zakupu wywołania filmu. Nadal wywołujemy filmy, zachęcamy do zapoznania się z informacjami o tej usłudze na stronie o zdjęciach z kliszy. Można przysłać do nas filmy do wywołania listem lub paczką. Wywołujemy filmy kolorowe w procesie C-41 oraz tradycyjne czarno-białe. Jeżeli masz wątpliwości czy jesteśmy w stanie wywołać Twoją kliszę to śmiało napisz do nas maila lub wyślij zdjęcie kasetki z filmem mms-em.

 

W tej chwili z dużym powodzeniem działa nowa platforma do zamawiania większości na szych usług MOBILE PHOTO KIOSK. Jest oparty na aplikacji internetowej, działa jak sklep internetowy z klasycznym koszykiem, systemem płatności i wyborem formy odbioru. Serdecznie zapraszamy do korzystania, testowania, zamawiania i dzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi tej nowej formy obsługi zamówień internetowych.

Aplikacja działa na wszystkich telefonach, komputerach i tabletach. W celu skorzystania z Mobile Photo Kiosk wystarczy zeskanować kod QR z poniższego plakatu albo w oknie dowolnej przeglądarki wpisać:

mobilephotokiosk.app/1337

Oprócz zdjęć można w aplikacji zamawiać powiększenia, fotoobrazy, fotokubki, koszulki, kolaże, kalendarze i różne fotoprezenty świąteczne/sezonowe. Możliwy jest odbiór osobisty, wysyłki paczkomatowe i kurierskie. Płatność można rozliczyć podczas zamówienia lub przy odbiorze. Jesteśmy przekonani, że spodoba Ci się ten sposób zamawiania zdjęć i fotoproduktów. Zapraszamy!