Fotoksiążka – oryginalna forma prezentacji fotografii

Fotoksiążka – rewelacyjny pomysł na prezent

Fotoksiążka – szybki sposób na uporządkowanie
Twojej kolekcji zdjęć cyfrowych

Darmowy program Creative Photos

 

Dlaczego warto zamówić fotoksiążkę?
 • O wszystkim decydujesz TY – układasz zdjęcia w odpowiednej kolejności, dodajesz podpisy i tła
 • Możesz zabrać ją wszędzie i pokazać każdemu
 • Projektowanie stron fotoksiążki to świetna zabawa, do której możesz zaprosić całą rodzinę
 • Program do tworzenia książek jest całkowicie darmowy i prosty w obsłudze
 • Książki wykonujemy szybko, ale z największą starannością
 • Twoja kompozycja – z łatwością przygotujesz swój projekt w darmowym programie Creative Photos
 • Dogodne formaty – wybierz odpowiednią dla Ciebie ilość stron i rozmiar rozkładówek
 • Prawdziwy papier fotograficzny – wszystkie fotoksiążki naświetlimy na papierze Kodak Professional PREMIER DIGITAL o powierzchni PÓŁMATOWEJ. Papier ten jest odporniejszy na odciski palców niż błysk czy metallic
 • Solidne wykonanie – zastosowane urządzenia i materiały gwarantują trwałość na lata
 • W kilka minut – ekspresowo zaprojektujesz album
Puść wodze swojej fantazji. Każda okazja jest dobra

Tematem książki mogą być:

 • Podróże, wakacje
 • Dzieci- urodziny, pierwsze dni szkoły, zabawy, przyjaźnie
 • Imprezy okolicznościowe Chrzest, Komunia, Ślub
 • Imprezy szkolne (studniówki, połowinki)
 • Zjazd absolwentów- spotkanie po latach
 • Portfolio
 • Prezentacja oferty firmy, imprezy, konferencje, wyjazdy firmowe

Drukujemy na miejscu

Wszystkie fotoksiążki realizujemy w naszym Laboratorium na ul. Hożej 9 w Augustowie. Dlatego czas wykonania usługi jest maksymalnie skrócony. Zazwyczaj Twoje zamówienie wykonujemy tego samego lub następnego dnia. Przy zleceniu Nam staramy się, aby fotoksiążka była gotowa w kilka dni. Jeżeli zależy Ci na czasie – zadzwoń i sprawdź bieżący czas realizacji zlecenia.

Jak przygotować projekt własnej fotoksiążki? Szybko!

Pewnie myślisz, że to nie dla Ciebie, bo skomponowanie albumu w programie graficznym jest trudne.

MYLISZ SIĘ!!!

Jeśli masz wątpliwości czy sobie z tym poradzisz… niezobowiązująco pobierz darmowy program Creative Photos. Zainstaluj go na swoim komputerze i przetestuj. To naprawdę nic nie kosztuje! Jeżeli stworzysz album, który zechcesz mieć w formie papierowej dostarcz go do nas!

 1. Przygotuj projekt korzystając z darmowego programu Creative Photos, to najprostszy sposób.
 2. Dostarcz go do nas osobiście do Laboratorium przy ul. Hożej 9 w Augustowie lub wyślij list pocztą. Możesz też przesłać projekt przez Internet: mailem lub prze SERWER FTP.
 3. Gotową fotoksiążkę możesz odebrać osobiście w naszym Laboratorium Kodak Express lub wyślemy ją do Ciebie przesyłką kurierską.

 

Jeżeli obsługa zaawansowanych programów graficznych nie sprawia Ci kłopotu, przygotuj projekt swojej fotoksiążki w dowolnym programie graficznym – Corel, Photoshop, Gimp lub innym.

Przygotowaliśmy instrukcję z opisem parametrów technicznych (rozdzielczości, głębie, kompresje…), dzięki którym skomponujesz album „ręcznie”.

Jak zlecić nam złożenie kompozycji fotoksiążki?

 1. Dostarcz zdjęcia i teksty
 2. Wpłać zaliczkę
 3. Zaakceptuj projekt
 4. Odbierz fotoksiążkę!

1. Dostarcz zdjęcia i teksty

Przede wszystkim trzeba uzgodnić sposób dostarczenia zdjęć, które mają znaleźć się w Twojej fotoksiążce. Jest na to kilka sposobów:

 • skopiuj nam pliki przez jeden z fotokiosków zainstalowanych w Laboratorium
 • wyślij nam pliki mailem
 • wyślij nam pliki przez ftp (patrz instrukcja wysyłania plików na serwer ftp)
 • przyślij nam płytę ze zdjęciami tradycyjną pocztą, w kopercie „bąbelkowej”.

Prosimy o ponumerowanie plików w orientacyjnej kolejności, w której powinny znaleźć się w książce. Jeżeli chcesz w książce umieścić podpisy pod zdjęciami dołącz je w pliku tekstowym, np. w Notatniku, z zaznaczeniem do których zdjęć się one odnoszą.

2. Wpłać zaliczkę

Po otrzymaniu plików, uzgodnieniu formatów, tytułów i podpisów zdjęć oraz uzgodnieniu sposobu płatności przygotujemy projekt. Na tym etapie zamówienia pobieramy zaliczkę w kwocie równej cenie przygotowania projektu (ilość rozkładówek x 9,90 zł).

3. Zaakceptuj projekt

Najszybciej jak to możliwe przygotujemy projekt fotoksiążki i przedstawimy do akceptacji (w fotokiosku w Laboratorium lub mailem). Dołożymy wszelkich starań, żeby przygotować Twój album według naszej najlepszej wiedzy i doświadczenia – tak, jakbyśmy projektowali swój album.

4. Odbierz fotoksiążkę!

Po zatwierdzeniu kompozycji naświetlamy i przygotowujemy Twoją Fotoksiążkę! Możesz odebrać ją osobiście lub wybrać niedrogą przesyłkę kurierską.

Jeżeli coś wydaje Ci się niejasne – napisz maila lub zadzwoń! Z przyjemnością pomożemy!

Szybka realizacja stworzenia fotoksiążki w Augustowie

 

Oferujemy szeroki wachlarz wykonywanych usług, ale popularnością szczególnie cieszy się fotoksiążką z szybką realizacją. Dlaczego warto zdecydować się na fotoksiążkę?

O wszystkim decyduje Klient – kompozycja, podpisy, ponadto program do tworzenia książek jest całkowicie darmowy i przyjazny w obsłudze. Taka forma jest rewelacyjnym pomysłem na prezent, który realizujemy szybko, zachowując jednocześnie największą staranność. Ostateczny wygląd fotoksiążki zależy tylko i wyłącznie od Państwa kreatywności. Fotoksiążka z szybką realizacją pozwala na stworzenie wyjątkowej fotograficznej historii dla naszych najbliższych. Każde zdjęcie może mieć inny rozmiar i umieszczone zostać wraz z indywidualnym pomysłem wykreowanym przez Nas samych.

Fotoksiążka z szybką realizacją może być wyjątkowym prezentem, który znajdzie zastosowanie w wielu okazjach: dzień matki i ojca, dzień babci i dziadka, z okazji 18-stych urodzin, imprezy szkolnej czy okolicznościowej. Ponadto sprawdzi się świetnie jako prezent w dniu ślubu. Szybkość realizacji stworzenia fotoksiążki to zaledwie kilka minut, wystarczy wybrać dogodną dla Państwa ilość stron i rozmiar rozkładówek. Z łatwością można przygotować swój projekt książki w przyjaznym i całkowicie darmowym programie Creative Photos.

Fotoksiążka realizowana jest naprawdę szybko – zazwyczaj Państwa zamówienie wykonujemy tego samego lub następnego dnia! Solidne wykonanie to nasz priorytet, dlatego zastosowane urządzenia i materiały przez Fotos Augustów do szybkiej realizacji fotoksiążki gwarantują trwałość produktu na długie lata.

Istnieją dwie możliwości dostarczenia projektu fotoksiążki z szybką realizacją do naszego laboratorium Fotos Augustów: pierwsza, najbardziej popularna – przygotowanie w darmowym programie Creative Photos, druga – dostarczenie go osobiście, wysłanie pocztą lub mailem przez Internet. Gotową fotoksiążkę można odebrać osobiście na ul. Hożej 9 w Augutsowie lub wyślemy ją do Państwa w formie przesyłki kurierskiej.

Fotoksiążkę można wykonać u wielu sprawdzonych i profesjonalnych fotografów, ale to właśnie Fotos Augustów oferuje jej szybką realizację i użycie najwyższej jakości stosowanych materiałów.